577 775 001
linofol@linofol.cz

Podlahová chemie

V roce 2010 zahájila naše společnost v rámci zkvalitnění servisní činnosti velkoobchodní prodej podlahářské chemie značky PCI (Poly-Chemie-Ingenieur) prezentované na českém trhu společností BASF Stavební hmoty Česká republika. Jedná se o velmi kvalitní systémové produkty určené nejen profesionálním podlahářům ale i domácím kutilům. Prodejna Linofol nabízí kompletní sortiment značky PCI, který zahrnuje penetrační nátěry, samonivelační stěrky, správkové hmoty a potěry, speciální soupravy, lepidla a fixace na měkké krytiny, lepidla na parkety a další doplňující výrobky jako např. armovací vložky, izolační a renovační podložky atd.

Již po roce je možné konstatovat, že kvalita, příznivá cena výrobků a především velmi dobře fungující poradenská činnost přímo na jednotlivých zakázkách potvrdila naše rozhodnutí věnovat nemalou pozornosti tomuto sortimentu.

Díky nadstandardním obchodním podmínkám se společností BASF poskytujeme smluvním partnerům výrazné slevy.

Kompletní sortiment s popisem vlastností výrobků, balením, spotřebou a maloobchodní cenou se vám zobrazí po kliknutí na logo.

 

DR.SCHUTZ – produkty pro profesionální čištění, ošetření a renovaci podlahovin:

Využití najdou v každé domácnosti, protože svým rozsahem se dají použít pro elastické podlahoviny, textilní podlahoviny, parkety, laminát a korek.
Největší nabídka čističů existuje pro dnes nejčastěji prodávané elastické podlahoviny. Škála výrobků začíná u základních čistících přípravků, čištění po ukončení stavebních prací, přes odstraňovač tvrdošíjných skvrn a rýh až po polyuretanové ochranné vrstvy pro extrémně dlouhou ochranu.
U kobercových čističů oceníme zvláště ty, které odstraní skvrny, tuky, žvýkačky.
Produkty na dřevo a korek se používají zejména na běžné čištění lakovaných povrchů, ošetřují, chrání a propůjčují hedvábně lesklý ochranný film.

Zakoupením profesionálních čističů Dr.Schutz si každý zákazník prodlužuje životnost podlahoviny a zlepšují její vzhled.
Produkty Dr. Schutz nyní zakoupíte i v prodejnách LINOFOL v Napajedlech, ve Zlíně a v Jablonci nad Nisou.

Mám zájem o informaci