577 775 001
linofol@linofol.cz

Aktuality

Moderní plotové fólie

7.6.2019

Chcete si vylepšit Váš plot na zahradě a mít soukromí? Nabízíme moderní plotové fólie , které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou bezúdržbové, stálobarevné v mnoha barevných odstínech. Fólie jsou vhodné na postavené ploty z 2D nebo 3D panelů, nebo také na pergoly, balkóny. Přijďte navštívit prodejnu Linofol v Napajedlech na ulici Podzámčí 757. Náš vyškolený personál Vám blíže zodpoví vaše dotazy. Na prodejně najdete, také mnoho letního zboží nejen na dovolenou pro děti. 

 

více informací »

Sortiment nafukovacích hraček

7.6.2019

Léto a prázdniny se blíží, a rádi bychom Vám nabídli široký sortiment nafukovacích hraček v mnoha atraktivních provedeních. Máme nafukovací lehátka, plavací kola, nafukovací zvířátka atd. Přijďte si vybrat do prodejny Linofol na ulici Podzámčí 757 v Napajedlech. Jistě u nás najdete pro vaše děti na dovolenou krásnou nafukovací hračku. 

více informací »

Ratanová zástěna

23.4.2019

Přemýšlíte jak efektivně a moderně si zařídit soukromí na balkoně nebo pod pergolou vašeho domu? Chtěli bychom Vám pomoci tento problém vyřešit. Máme v prodeji z vysoce kvalitního materiálu ratanové zástěny, které se netřepí, jsou bezúdržbové a stálobarevné. Moderní ratanové zástěny mají široké využití. Přijďte se podívat do prodejny Linofol, Podzámčí 757, Napajedla. Rádi vám ukážeme provedení v moderních barvách.

více informací »

Limitovaná edice

12.4.2019

Pro budoucí zákazníky našeho výrobku POD-PLOT, jsme vyrobili limitovanou edici, kde zákazník najde v balení také ulamovací nožík. Nožík poslouží při přípravě aplikace folie. Věříme, že POD-PLOT si získá další nové spokojené zákazníky.

více informací »

UV stabilní fólie

8.4.2019

Prodejna Linofol, Podzámčí 757, Napajedla zařadila do svého sortimentu další doplněk určený na ploty. Jedná se o UV stabilní fólii, která slouží jako stínící na ploty, balkony, pergoly. Fólie je současným hitem a prodává se v několika barevných modifikacích. Aplikovaná fólie POD-PLOT se stínící UV fólií, tvoří dokonalost moderního plotu bez nutné údržby. Přijďte se podívat na vzorový panel do prodejny Linofol - Napajedla. 

 

více informací »

< « 1 2 3 4 »