577 775 001
linofol@linofol.cz

Kolekce PVC Merkur prošla velkou změnou

Kolekce bytového PVC Merkur je velmi rozmanitá a trendová. Tato podlaha je určena především pro pokládku do bytů a rodinných domů. Je poskládána tak, aby splňovala poslední módní trendy a zahrnovala všechny barevné škály.

Kolekce PVC Merkur nyní prošla velkou změnou a je postavena zcela nová kolekce, která bude nabízet celkem 15 trendových dekorů. Nová kolekce bude dostupná v šíři 2, 3 a 4 metry.

Do konce roku zvýhodněná cena! Na místo původní ceny 334,- Kč nyní za 250,- Kč bez DPH!


Luxusní vinylové podlahy Thermofix 2015 - 2017

S Thermofixem se běžně setkáte v komerčních prostorách prodejních center, ve vstupních halách či v prostorách hotelů a restaurací.  Vzhledem ke své odolnosti je možné Thermofix používat i v halách s lehkou výrobou.

Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina vyráběná od roku 2003 společností Fatra, a.s. Je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem.

Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem. Navíc je povrch opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu.

Do konce roku zvýhodněná cena! Na místo původní ceny 482,- Kč nyní za 421,- Kč bez DPH!


NÁŠ CÍL

Naším prioritním cílem byl a i nadále je, rozvoj prodejního sortimentu Fatry Napajedla v celé jeho šíři, výrobků sortimentně blízkých podniků, jako jsou Gumotex Břeclav a Fatra Chropyně (dříve Technoplast Chropyně) a nově zařazovaných prověřených dodavatelů. Tyto tradiční, převážně české výrobce spojuje dlouholetá tradice a vědomí široké veřejnosti o kvalitě výrobků dodávaných těmito podniky. A právě na tuto tradici a kvalitu chceme navázat a pokusit se o vylepšení a zkompletování služeb spojených s prodejem těchto výrobků. Je proto samozřejmostí, že prodejní síť LINOFOL nabízí nejen kompletní sortiment uvedených firem, ale nově se také soustředíme na realizace podlah a hydroizolačních systémů. Prioritou celého týmu LINOFOL bude zajištění odborného poradenského servisu pro naše klienty, realizovanému prostřednictvím našich certifikovaných odborníků. 

Aktuality

Rozšíření sortimentu v Napajedlích

26.1.2018

Prodejna Linofol Napajedla rozšířila prodej novodurových a novoplastových profilů pro různé domácí i průmyslové využití.

více informací » více novinek »

Vánoční otevírací doba

30.11.2017

Vážení zákazníci, 
otevírací doba našich prodejen během vánočních svátků bude upravena následovně:

 

více informací » více novinek »