577 775 001
linofol@linofol.cz

Bužírky, benzinové hadičky, smrštitelné bužírky

Bužírky:

Bužírky izolační a ochranné se používají v automobilovém a elektrotechnickém oboru jako ochrana proti elektrickému průrazu a mechanickému poškození izolovaných vodičů, k jejich svazkování a barevnému rozlišení, ale také se používají ochraně lan, táhel, řetězů apod. Bužírky splňují podmínky evropských norem o odolnosti proti elektrickému průrazu. Bužírku lze využívat i k mnoha jiným účelům a v nejrůznějších oborech, např. jako výplně oplétaných sňůr, potahovaných madel, k oplétání demižonů atd..

         

 

Smrštitelné bužírky:

Široký nabízený sortiment obsahuje velké množství smrštitelných bužírek v různých barevných variacích, různých průměrech, s různou tloušťkou stěny a bužírkami, které mají dvojitou stěnu s lepidlem. Sortiment také obsahuje bužírky, které je možno označit potiskem pro identifikaci vodičů na přání zákazníka. Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují halové prvky a při vznícení produkují velmi málo škodlivých emisí. Jejich využití je hlavně v elektronice, komunikační technice a automobilovém průmyslu.

         

 

Benzinové hadičky:

Hadička „benzinka” je vyráběna z měkčeného PVC a díky chemické stabilizaci je určena pro přepravu benzinů, nafty, olejů apod. Vyznačuje se velkou odolností a ohebností.

         

Mám zájem o informaci